Reikia patarimo? +370 670 31430
Reikia patarimo? +370 670 31430

Ne tik sveika, bet ir stilinga. Vilnonė mada mažiesiems – „MUSIŲ-MUSĖ“

Ieškoti patrauklių ir unikalių rankomis kuriamų daiktų – mano hobis. Dar besilaukdama smalsiai šmirinėjau po internetą ieškodama išskirtinių tiek aprangos, tiek stiliaus detalių savo sūneliui. Taip visiškai atsitiktinai globalioje rankdarbių pardavimų platformoje Etsy aptikau „MUSIŲ-MUSĖ“ veltinius iš vilnos. Ir likau sužavėta minimalistinio stiliaus, formos ir dekoro idėja! 🙂 Nuo tada svajojau, jog vos tik gimus mažajam, būtinai išrinksiu jam šių veltinukų porą.

Ir ką gi! Mano didžiam džiaugsmui šiuos grožius gavome dovanų!

IMG_0632

Iš savo daugiametės patirties dirbant su namų tekstilės vilnoniais gaminiais, puikiai žinau apie natūralios vilnos teikiamą naudą, unikalumą, prisitaikymą prie kūno temperatūros bei kraujotakos gerinimą. Ta proga apie šiuos vilnonius gaminius ir jų gamybą kalbinu ir pačią „MUSIŲ-MUSĖ“ kūrėją Kotryną Žvirblę.

kotrynaabout2

Kotryna, kaip gimė „MUSIŲ-MUSĖ“?

„MUSIŲ-MUSĖ“ kilo norint turėti lietuvišką pavadinimą, skaitomą nebūtinai lietuviškai. Mat „muse“ yra mūza, o tai tinka prie kūrybinio polėkio. Man nebaisūs diakritiniai ženklai: varnelės, taškeliai, umliautai, t.t. Bet logotipą gimdžiau ilgai, kol vieną dieną vaizdas pats galvon atėjo, prisėdau ir nusipaišiau. Na taip, esu individualistė ir mėgstu viską daryti pati.

musiu muse logotipas etsy
Kaip gimė mintis kurti būtent tokio pobūdžio gaminius? 
 
Banaliai! Laukiausi savo pirmos dukrytės ir dekreto atostogų metu baisiai nuobodžiavau, tad nusprendiau prigaminti šeimai dovanų Kalėdom. Atrodė, tokia mistika tas tūrinis veltinis, kaip kokia keramika. Na tai beveik nuo tada Kalėdų laikotarpis būna ypač darbingas. 🙂

 

 

 

Kas labiausiai įkvepia kūrybai?

Tie įkvėpimo šaltiniai keičiasi. Kai pradėjau, labiausiai įkvėpdavo tai, kad pavyksta. O dabar, kad mano darbai yra kažkam reikalingi. Neapsakomas jausmas – gaminti tai, ko reikia. O jei tai mažytės leliuko pėdutės… Visada be galo pradžiugina laimingų klientų nuotraukos. Be galo!

O kaip gimsta patys gaminiai? 

Hm… Veltinis toks dalykas, kuris gimsta beveik iš nieko. Vilnos gabalėlio, šilto vandens ir muilo. Man tai primena keramikos žiedimą. Na taip, tai turi panašumų… Procesas ilgas, šlapias ir fiziškai nėra lengvas, ypač jei veliamos suaugusių šlepetės. Gerai suvelti moteriškas šlepetes trunka apie 4 – 6 valandas (kai kurias jų pati dažau), tuomet dekoras, padai. Bet man patinka krapštytis, stengtis, kad būtų kuo lygiau, tvirčiau geriau, gražiau.

 

 

Susipažink su „MUSIŲ-MUSĖ“ iš arčiau ir tu! 🙂
Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su stiliausgurmane.lt slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku