Reikia patarimo? +370 670 31430
Reikia patarimo? +370 670 31430

Naujoji namų tekstilės lietuviško prekinio ženklo “Decoflux” kolekcija

Ramūs tonai, gamtos spalvų gama, pastelė ir temstančio dangaus mėlynė – tokie pirmieji epitetai iškyla galvoje pamačius naujausią lietuviško prekinio ženklo “Decoflux” patalynės kolekciją!

 

Minimalistinės abstrakcijos, persipinančios su ramiais spalviniais tonais ar įspūdingi gėlių motyvai, įnešantys gaivos pojūtį į miegamąjį, spalviškai derinami su ramiomis gamtos spalvomis. Balta, kreminė, dangaus žydra, purpurinė, indigo – būtent šios spalvos vyrauja naujausioje “Decoflux” kolekcijoje, su kuria kviečiame susipažinti iš arčiau!

 

 

Apie DECOFLUX

DECOFLUX – sapnai, kurie įkvepia… Tai tekstilės sprendimai, kai DEKORAS, kuriamas neribojant fantazijos, peržengiant įprastumo ribas, mėgaujantis kūrybos procesu bei džiaugiantis pasiektu rezultatu. DECOFLUX patalynė siuvama iš aukštos kokybės šukuotinės medvilnės, o autentiški audinio raštai kuriami profesionalių dizainerių.

Gaminiams naudojama ilgapluoštė šukuotinė medvilnė (satinas) pasižymi ypač aukšta kokybe. Šio tipo medvilnė pasaulyje yra laikoma viena vertingiausių. Kokybiška medvilnė pasižymi ilgalaamžiškumu, po skalbimo nekeičia savo išvaizdos, neblunka.

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su stiliausgurmane.lt slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku