Reikia patarimo? +370 670 31430
Reikia patarimo? +370 670 31430

MOON KID naujienos – purus gultas vaiko kambariui!

MOON KID – lietuviškas prekinis ženklas, kuriantis spalvingą ir jaukią vaiko kambario atmosferą – pristato naujienas! Minkšti ir purūs pagalvių gultai ne tik sukurs žaismės kambario interjere savo išskirtiniais dizainais, bet ir taps komfortiška vieta susirangyti su knyga ar su draugų armija žiūrėti mėgstamą filmą!

 

 

TUKANAI

Žavingi tukanai – idealus pasirinkimas kuriant tropikinį vaiko kambario interjerą. Švelnūs, pasteliniai žalsvi tonai lengvai derinami su pilkais, ar žemiškais rusvais tonais.

 

 

MOON KID siuvama vaikiška patalynė gali tapti puikiu akcentu iš to paties audinio!

 

 

Siekiant sukurti daugiau gaivos kambary, šalia žaviųjų tukanų taip pat galima rinktis mėtinius atspalvius, pvz., MOON KID mėtinės spalvos rankų darbo nertus daiktakrepšius ar kilimą.

 

 

ALPAKOS

Alpakos vaiko kambaryje – šių metų vienas pagrindinių vaikiško interjero motyvų! Linksmos, nuotaikos, net šiek tiek juokingos – jos taps išskirtiniu akcentu. Patogus ir minkštas pagalvių gultas, derinamas su MOON KID nertais rankų darbo dekoro elementais sukurs vientisą dermę.

 

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su stiliausgurmane.lt slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku