Reikia patarimo? +370 670 31430
Reikia patarimo? +370 670 31430

Medvilninės lemputės – nesenstančios jaukumo kūrėjos

Kartais sukurti jaukumą namuose užtenka vieno vienintelio akcento. Koks jis – renkamės mes patys! Šiandien tokiu akcentu mano akiratyje tapo puikiai visiems žinomos medvilninės lemputės, kurios jau ištisus sezonus ne tik kad neišeina iš mados, anaiptol, puošia ir jaukina vis daugiau namų kampelių! Kartu su mumis pasisemk idėjų, kaip originaliai gali jomis dekoruoti įvairias namų vietas.

 

 

Svetainė

Apvalios, šviečiančios ir neutralių, lengvai derinamų spalvų medvilninės lemputės svetainėje įneša romantikos ir jaukumo vėsiais vakarais, kai norisi įsispupti į pledą su puodeliu arbatos, skaitant mėgstamą knygą ar tiesiog prisiglaudus prie mylimo žmogaus.

 

Miegamasis

Medvilninės lemputės miegamajame įneša ne vien žaismės – jos gali puikiai pasitarnauti vietoj įprastos stalinės lempos, o jau tik nuo mūsų fantazijos priklauso, ar ją nutiesiame per galvūgalį, ar visą girliandą sutalpiname originaliame stikliniame inde!

 

 

Vaiko kambarys

Bene dažniausiai šios lemputės naudojamos vaiko kambaryje! Čia jos tampa tikra jaukumo dvasia!

 

 

Virtuvė

Ši vieta kur kas rečiau dekoruojama medvilninėmis lemputėmis, tačiau tikrai pasitaikanti! Kaip žavingas, žaismingas akcentas, jos ir čia taip pat randa vietą.

 

 

Eksterjeras

Vasarą lemputės terasoje ar lauke – nuostabiai jauki detalė! Jos puikiai pasitarnauja ir šeimos švenčių metu. Pasižvalgyk po galeriją!

 

 

Šaltinis: https://www.cottonballlights.com

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su stiliausgurmane.lt slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku