Reikia patarimo? +370 670 31430
Reikia patarimo? +370 670 31430

Lietuviška, natūrali, sukurta gydytojos kosmetika. Manilla.

Tarp visos gausybės šiandieninio kosmetikos pasirinkimo, visad norisi atrasti kažką tokio tikro – neperdėtai išreklamuoto, nors visiškai neveiksmingo, “neprifarširuoto” visų įmanomų sintetinių priedų, išties nekenkiančio ir bent šiek tiek gelbstinčio odą nuo įvairių ją veikiančių faktorių.

Pati nuolat išbandau pirmiausia natūralią kosmetiką. Būtent ja man nebaisu tepti veido – tikiu, jog nebus nemalonių staigmenų, anaiptol – net jeigu ir neveiks taip, kaip tikėjausi, bent tikrai nepakenks. Ypač mėgstu lietuvišką kosmetiką. Tuomet žinau, kas gamina, kaip ir kodėl ją verta pirkti.

Šiandien mano akiratyje lietuviška, gydytojos Rūtos Merkytės Elekšienės sukurta kosmetika “Manilla”.

» Skaityti toliau «

“Sleep-no-more” naujienos!

Daugybę pasaulio tėvų pakerėjęs vaikiškos aprangos prekinis ženklas “Sleep-no-more” vėl papildė mūsų el. butiko lentynas!

Sertifikuota organiška medvilnė, maloniai prigludusi prie mažylio odos ir leidžianti jai kvėpuoti, išskirtiniai spalvingi dizainai, kurių originalumas nenuginčijamas – visa tai sutelpa į šį stilingą vaikų aprangos prekinį ženklą.

» Skaityti toliau «

Lietuviška kosmetika barzdočiams imasi kurti moterims. Manly Womanly.

Su šiuo lietuvišku prekiniu ženklu esu pažįstama nuo pat jo kūrimosi. Mačiau kaip jis gimsta, auga, stiebiasi ir tobulėja. Buvęs “Manly Co” šiandien jis yra “Manly Womanly” – gimęs kaip natūrali, sertifikuotų aliejų pagrindu pagaminta kosmetika barzdočiams vyrams, šiandien šis prekinis ženklas pamažu pristato pirmuosius unikalių receptūrų moteriškus kosmetikos produktus.

Bet apie viską nuo pradžių! Šiandien kalbinu Vaidotą Balnį, “Manly Womanly” lietuviškos kosmetikos vyrams prekinio ženklo kūrėją.

» Skaityti toliau «

Laisvalaikio stilius: prikelti interjero detales naujam gyvenimui

O, kaip man nuo seno patikdavo žiūrėti nuotraukas ar filmukus, kur įvairios senienos prikeliamos naujam gyvenimui – spintos, stalai, foteliai ir t.t. Kaip laukdavau to momento, kai pristatydavo jau baigtą darbą kaip kokią staigmeną, kuri visad maloniai nustebindavo!

Žiūrėjusi, žiūrėjusi, grožėjusis, grožėjusis, kartą ėmiau teptuką ir perdažiau spintelę. Tada stalą, lovą, lempą, kėdę, vonią, baldų kojas, net pianiną! Ir tuo dažymas nesibaigė 🙂

» Skaityti toliau «

Kai sveika gyvensena gali būti stilinga!

Apie sveikesnę gyvenseną dažniausiai pradedame galvoti tuomet, kai išmušame savo organizmą iš pusiausvyros ir tenka imtis priemonių vėl susigrąžinti gerą savijautą. Taip ne kartą yra nutikę ir man, todėl papasakosiu, ką esu atradusi ir nuo tada neįsivaizduoju savo dienos be… vandens! Taip taip, ištisus metus. Ne vien tik vasarą, bet ir rudenį bei žiemą, kai siaučia įvairūs virusai ir bacilos, vanduo organizmui – labai svarbus. Bet apie viską nuo pradžių!

» Skaityti toliau «

Kai susitinka vaikiškas stilius ir ekologija – SLEEP-NO-MORE

Kai gimė sūnus, nuo pat pirmos akimirkos norėjosi jį apgaubti ne tik beribe meile, bet ir tuo, kas miela prie kūno, minkšta ir kokybiška. Lietuvoje vis ieškojau to, kas ekologiška ir tuo pačiu dailu. Ne paslaptis, jog rinka prigrūsta daugybe vaikiškų daiktų, tačiau berniukams kažko mielo ir minimalistinio rasti sunku. Krūvos primargintų, neaiškiais dažais pridažytų drabužėlių pasirodė kieti, nemalonūs, nesaugūs.

» Skaityti toliau «

Spalvų magija tavo asmenybės stiliui: Colours of connection

Nuo pat vaikystės myliu spalvas! Tik pagalvok, kiek iš viso jų yra – kiek spalvų, kiek atspalvių, šaltesnių, šiltesnių, šviesesnių, tamsesnių! O dar jų tarpusavio dermė. Kai turėdama laiko įkvėpimui išsitraukiu drobę, dažniausiai ji būna didelė. Niekuomet neprasidedu su mažomis. 🙂 Man jose per mažai erdvės spalvų šokiui. Išrykiuoju dažų buteliukus, dėlioju derinius ir imuosi taškyti, lieti, pertepti, sujungti. Ir tik nuo tos dienos nuotaikos, emocijos, minčių priklauso, kokia ta drobė taps. Iš tos meilės spalvoms niekuomet pro akis nepraleidžiu nieko, susijusio su jomis. Taip atsitiko ir su papuošalais, aptiktais visai netikėtai, minimalistiniais ir žaviai spalvingais. Taip aš susipažinau su Colours of connection.

Kad pažinčiau geriau, kalbinu šio prekinio ženklo kūrėją Mariją Strazdaitę.

Marija Strazdaitė_colours of connection dizainerė

» Skaityti toliau «

Ne tik sveika, bet ir stilinga. Vilnonė mada mažiesiems – „MUSIŲ-MUSĖ“

Ieškoti patrauklių ir unikalių rankomis kuriamų daiktų – mano hobis. Dar besilaukdama smalsiai šmirinėjau po internetą ieškodama išskirtinių tiek aprangos, tiek stiliaus detalių savo sūneliui. Taip visiškai atsitiktinai globalioje rankdarbių pardavimų platformoje Etsy aptikau „MUSIŲ-MUSĖ“ veltinius iš vilnos. Ir likau sužavėta minimalistinio stiliaus, formos ir dekoro idėja! 🙂 Nuo tada svajojau, jog vos tik gimus mažajam, būtinai išrinksiu jam šių veltinukų porą.

Ir ką gi! Mano didžiam džiaugsmui šiuos grožius gavome dovanų!

IMG_0632

» Skaityti toliau «

Stilius nėra mada

Kaip manai, kiek iš mūsų tapatina šias dvi sąvokas? 🙂

Skaičiais neįvardysiu, bet – daugybė MOTERŲ! Taip. Daugybė moterų stilių ir madą laiko tuo pačiu dalyku. Ir visgi kaip yra?

Man labai patiko Yves Saint Laurent pasakyta frazė, jog „Mada ateina ir praeina, o stilius yra amžinas“. Ir tai yra absoliuti tiesa.

Iš tiesų, šiais laikais madingu būti yra labai paprasta. Atsiverti šio sezono mados žurnalų numerius ir matai modelius, faktūras, spalvas tiek aprangos, tiek aksesuarų ar to paties namų dekoro ir interjero. O visgi mada be stiliaus pojūčio yra tiesiog aklas šablonų sekimas.

» Skaityti toliau «

Puslapiai:
Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su stiliausgurmane.lt slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku