Reikia patarimo? +370 670 31430
Reikia patarimo? +370 670 31430

2019 virtuvės interjero tendencijos

Vasaros dienoms skriejant lyg vėjui ant sparnų visad norisi išsaugoti tą nostalgišką nuotaiką, kai atrodo, kad nieko nėra svarbiau už tą akimirką šalia mylimų žmonių ir gero oro. Nejučia tokiu metu įsileidi tuos vėjus ir į savo namus. Ir tai nėra kas nors blogo, tik reikia protingai ir atsakingai šiuos pasirinkimus įvykdyti. Mūsų namai susideda iš kelių pagrindinių kambarių, be kurių namai netektų „namų” vardo. Vienas iš jų yra virtuvė ir jei norite kaip tik dabar ją įsirengti arba atsinaujinti, žemiau rasite išties naudingų patarimų.

 

» Skaityti toliau «

Medvilninės lemputės – nesenstančios jaukumo kūrėjos

Kartais sukurti jaukumą namuose užtenka vieno vienintelio akcento. Koks jis – renkamės mes patys! Šiandien tokiu akcentu mano akiratyje tapo puikiai visiems žinomos medvilninės lemputės, kurios jau ištisus sezonus ne tik kad neišeina iš mados, anaiptol, puošia ir jaukina vis daugiau namų kampelių! Kartu su mumis pasisemk idėjų, kaip originaliai gali jomis dekoruoti įvairias namų vietas.

 

» Skaityti toliau «

Interjero stilius. Tinkamai parinktos kėdės magija.

Dažnai kuriant jaukių namų stilių, kur viskas stilingai susižaistų, iškyla klausimų, kaip viską tinkamai apjungti. Taip dažnai atsitinka tuose namuose, kur svetainė sujungiama su valgomojo zona. Tad kaip užbaigti šiame namų kampelyje interjerą, kad viskas atrodytų nepriekaištingai?

 

» Skaityti toliau «

Puslapiai:
Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su stiliausgurmane.lt slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku