Reikia patarimo? +370 670 31430
Reikia patarimo? +370 670 31430

Medvilninės lemputės – nesenstančios jaukumo kūrėjos

Kartais sukurti jaukumą namuose užtenka vieno vienintelio akcento. Koks jis – renkamės mes patys! Šiandien tokiu akcentu mano akiratyje tapo puikiai visiems žinomos medvilninės lemputės, kurios jau ištisus sezonus ne tik kad neišeina iš mados, anaiptol, puošia ir jaukina vis daugiau namų kampelių! Kartu su mumis pasisemk idėjų, kaip originaliai gali jomis dekoruoti įvairias namų vietas.

 

» Skaityti toliau «

Baltos spalvos magija vaiko kambaryje

Iš pirmo žvilgsnio “bespalvė”, balta spalva – visgi yra spalvų karalienė, padedanti interjere sužydėti visiems kitiems spalvų tonams. Ši spalva – tikra oazė fantazijai! Balta spalva – idealus pasirinkimas sprendžiant, kokį stilių kambaryje norite kurti. Ypač nemažai iššūkių iškyla kuriant vaiko kambario interjerą, kai mažojo šeimos nario skonis ir stilius kasmet keičiasi.

 

» Skaityti toliau «

MOON KID naujienos – purus gultas vaiko kambariui!

MOON KID – lietuviškas prekinis ženklas, kuriantis spalvingą ir jaukią vaiko kambario atmosferą – pristato naujienas! Minkšti ir purūs pagalvių gultai ne tik sukurs žaismės kambario interjere savo išskirtiniais dizainais, bet ir taps komfortiška vieta susirangyti su knyga ar su draugų armija žiūrėti mėgstamą filmą!

 

» Skaityti toliau «

Ne tik sveika, bet ir stilinga. Vilnonė mada mažiesiems – „MUSIŲ-MUSĖ“

Ieškoti patrauklių ir unikalių rankomis kuriamų daiktų – mano hobis. Dar besilaukdama smalsiai šmirinėjau po internetą ieškodama išskirtinių tiek aprangos, tiek stiliaus detalių savo sūneliui. Taip visiškai atsitiktinai globalioje rankdarbių pardavimų platformoje Etsy aptikau „MUSIŲ-MUSĖ“ veltinius iš vilnos. Ir likau sužavėta minimalistinio stiliaus, formos ir dekoro idėja! 🙂 Nuo tada svajojau, jog vos tik gimus mažajam, būtinai išrinksiu jam šių veltinukų porą.

Ir ką gi! Mano didžiam džiaugsmui šiuos grožius gavome dovanų!

IMG_0632

» Skaityti toliau «

Puslapiai:
Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su stiliausgurmane.lt slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku