Reikia patarimo? +370 670 31430
Reikia patarimo? +370 670 31430

Medvilninės lemputės – nesenstančios jaukumo kūrėjos

Kartais sukurti jaukumą namuose užtenka vieno vienintelio akcento. Koks jis – renkamės mes patys! Šiandien tokiu akcentu mano akiratyje tapo puikiai visiems žinomos medvilninės lemputės, kurios jau ištisus sezonus ne tik kad neišeina iš mados, anaiptol, puošia ir jaukina vis daugiau namų kampelių! Kartu su mumis pasisemk idėjų, kaip originaliai gali jomis dekoruoti įvairias namų vietas.

 

» Skaityti toliau «

Interjero stilius. Tinkamai parinktos kėdės magija.

Dažnai kuriant jaukių namų stilių, kur viskas stilingai susižaistų, iškyla klausimų, kaip viską tinkamai apjungti. Taip dažnai atsitinka tuose namuose, kur svetainė sujungiama su valgomojo zona. Tad kaip užbaigti šiame namų kampelyje interjerą, kad viskas atrodytų nepriekaištingai?

 

» Skaityti toliau «

Betonas interjero dekore – Minshape

Ne paslaptis, kad tiek interjero, tiek asmenybės, tiek gyvenimo stilius yra mano didžioji silpnybė, tačiau vienas iš jų yra didžioji aistra jau 10 metų. Taip, tai – interjero stilius. Kadangi tai kartu yra ir mano darbo dalis, pro akis niekuomet nepraslįsta įdomūs, inovatyvūs, išskirtiniai daiktai namams. Taip vieną dieną aš pamačiau „Minshape“.

Nepriekaištingas stilius, kruopštus rankų darbas ir minimalizmas – bene pagrindiniai šių iš betono, gryno vario ir rinktinės riešutmedžio medienos gaminamų namų aksesuarų bruožai. Tad susipažink su komanda ir jų kūriniais iš arčiau! 🙂

DSC_2083

» Skaityti toliau «

Puslapiai:
Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su stiliausgurmane.lt slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku