Reikia patarimo? +370 670 31430
Reikia patarimo? +370 670 31430

2019 virtuvės interjero tendencijos

Vasaros dienoms skriejant lyg vėjui ant sparnų visad norisi išsaugoti tą nostalgišką nuotaiką, kai atrodo, kad nieko nėra svarbiau už tą akimirką šalia mylimų žmonių ir gero oro. Nejučia tokiu metu įsileidi tuos vėjus ir į savo namus. Ir tai nėra kas nors blogo, tik reikia protingai ir atsakingai šiuos pasirinkimus įvykdyti. Mūsų namai susideda iš kelių pagrindinių kambarių, be kurių namai netektų „namų” vardo. Vienas iš jų yra virtuvė ir jei norite kaip tik dabar ją įsirengti arba atsinaujinti, žemiau rasite išties naudingų patarimų.

 

» Skaityti toliau «

Medvilninės lemputės – nesenstančios jaukumo kūrėjos

Kartais sukurti jaukumą namuose užtenka vieno vienintelio akcento. Koks jis – renkamės mes patys! Šiandien tokiu akcentu mano akiratyje tapo puikiai visiems žinomos medvilninės lemputės, kurios jau ištisus sezonus ne tik kad neišeina iš mados, anaiptol, puošia ir jaukina vis daugiau namų kampelių! Kartu su mumis pasisemk idėjų, kaip originaliai gali jomis dekoruoti įvairias namų vietas.

 

» Skaityti toliau «

Baltos spalvos magija vaiko kambaryje

Iš pirmo žvilgsnio “bespalvė”, balta spalva – visgi yra spalvų karalienė, padedanti interjere sužydėti visiems kitiems spalvų tonams. Ši spalva – tikra oazė fantazijai! Balta spalva – idealus pasirinkimas sprendžiant, kokį stilių kambaryje norite kurti. Ypač nemažai iššūkių iškyla kuriant vaiko kambario interjerą, kai mažojo šeimos nario skonis ir stilius kasmet keičiasi.

 

» Skaityti toliau «

DREAMON rankšluosčiai vonios interjere

Kuriant vonios interjerą, svarbu ne tik kaip vonios tekstilė jame atrodys, bet ir kiek ji tarnaus. Lietuviškas prekinis ženklas DREAMON, pristatydamas savo rankšluosčių kolekciją, pasitinka mus skambiu šūkiu “Sukurkite 5 žvaigždučių viešbučio prabangos dvelksmą savo vonios kambaryje su šia sensacinga ir inovatyvia rankšluosčių kolekcija!”.

 

» Skaityti toliau «

MOON KID naujienos – purus gultas vaiko kambariui!

MOON KID – lietuviškas prekinis ženklas, kuriantis spalvingą ir jaukią vaiko kambario atmosferą – pristato naujienas! Minkšti ir purūs pagalvių gultai ne tik sukurs žaismės kambario interjere savo išskirtiniais dizainais, bet ir taps komfortiška vieta susirangyti su knyga ar su draugų armija žiūrėti mėgstamą filmą!

 

» Skaityti toliau «

Namų stilius: kai jaukumui užtenka vienos vienintelės detalės!

Pagaliau oficialiai žiemai įkėlus koją į mūsų kiemą ir nenumaldomai artėjant gražiausioms metų šventėms nejučia imame puošti namus, ieškoti jaukių detalių, spurdančiomis širdimis puošiame eglę, degame lemputes, vieną po kito kabiname žaislus pamažu sukurdami vis jaukesnius ir jaukesnius namus. Šiais metais eglę namuose pastatėme neįprastai anksti mažojo šeimos nario dėka. 🙂 Vos tik įžiebus švieseles, užplūdo neapsakomas jausmas, nuotaika tapo šventinė (nepaisant lietaus už lango), namai pakvito cinamono arbata ir skambant kalėdinei muzikai ėmėme visi ieškoti, kur minkštai ir jaukiai įsipatoginti. Ir radome! Didelį, be galo minkštą, storą ir labai švelnų rankų darbo vilnos pledą iš storų siūlų, kuris šiais metais mūsų namuose yra ta viena vienintelė detalė, sukūrusi neįtikėtiną jaukumą ir įnešusi daaaaaauuug šilumos.

 

» Skaityti toliau «

Puslapiai:1 2
Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su stiliausgurmane.lt slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku