Reikia patarimo? +370 670 31430
Reikia patarimo? +370 670 31430

Pagrindinis miegamojo interjero akcentas – medinė ar audiniu traukta lova?

Miegamasis yra ta magiška vieta, kurioje mes ne tik miegame, bet ieškome poilsio bei slepiamės nuo streso ir kasdienių rūpesčių. Ši vieta – mūsų poilsio ir ramybės oazė, kurioje praleidžiame apie trečdalį viso savo gyvenimo. Tad kurdami arba atnaujindami namų interjerą, miegamojo erdvei turime skirti ypatingą dėmesį. Ypač pagrindiniam kambario akcentui – lovai.

 


 Beatos Senkevič interjeras

 

» Skaityti toliau «

2019 rudens interjero ir dekoro tendencijos bei spalvos

Bėgant vasaros dienoms lyg vėjas vis imi save pagauti svarstant apie rudenį. Juk iš tikro ruduo ne tik dažni lietūs ir vėsuma. Visas rudens grožis atsispindi gamtos spalvose: medžių lapai, grybai, orų įvairovė ir dar begalės dalykų. Tereikia norėti atrasti, pastebėti ir žavėtis tuo ką mums duoda Motulė Gamta. Kaip tik tai mums leis prisiminti ir rudens tendencijos, kurioms tereikia ieškoti įkvėpimo gamtoje. Visa tai atsispindi medžiagose – bus madinga mediena, augmenijos dekoras ir raštai, o visus juos papildys sidabro ir aukso spindesys. Nebijokite rizikuoti rinkdamiesi dekorui netradicinius sprendimus, nes tai suteiks jūsų kambariams originalumo bei asmeniškumo.

 

 

» Skaityti toliau «

2019 virtuvės interjero tendencijos

Vasaros dienoms skriejant lyg vėjui ant sparnų visad norisi išsaugoti tą nostalgišką nuotaiką, kai atrodo, kad nieko nėra svarbiau už tą akimirką šalia mylimų žmonių ir gero oro. Nejučia tokiu metu įsileidi tuos vėjus ir į savo namus. Ir tai nėra kas nors blogo, tik reikia protingai ir atsakingai šiuos pasirinkimus įvykdyti. Mūsų namai susideda iš kelių pagrindinių kambarių, be kurių namai netektų „namų” vardo. Vienas iš jų yra virtuvė ir jei norite kaip tik dabar ją įsirengti arba atsinaujinti, žemiau rasite išties naudingų patarimų.

 

» Skaityti toliau «

Medvilninės lemputės – nesenstančios jaukumo kūrėjos

Kartais sukurti jaukumą namuose užtenka vieno vienintelio akcento. Koks jis – renkamės mes patys! Šiandien tokiu akcentu mano akiratyje tapo puikiai visiems žinomos medvilninės lemputės, kurios jau ištisus sezonus ne tik kad neišeina iš mados, anaiptol, puošia ir jaukina vis daugiau namų kampelių! Kartu su mumis pasisemk idėjų, kaip originaliai gali jomis dekoruoti įvairias namų vietas.

 

» Skaityti toliau «

Puslapiai:1 2 3
Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su stiliausgurmane.lt slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku