Reikia patarimo? +370 670 31430
Reikia patarimo? +370 670 31430

Baltos spalvos magija vaiko kambaryje

Iš pirmo žvilgsnio “bespalvė”, balta spalva – visgi yra spalvų karalienė, padedanti interjere sužydėti visiems kitiems spalvų tonams. Ši spalva – tikra oazė fantazijai! Balta spalva – idealus pasirinkimas sprendžiant, kokį stilių kambaryje norite kurti. Ypač nemažai iššūkių iškyla kuriant vaiko kambario interjerą, kai mažojo šeimos nario skonis ir stilius kasmet keičiasi.

 

 

Tokiu atveju baltas, šviesus kambarys gal ir nebus itin praktiškas, tačiau niekada nebus niūrus, o jame žaisti interjero detalėmis ir kitomis spalvomis bus paprasčiau nei paprasta.

Lietuviškas prekinis ženklas MOON KID savo vaikiškos patalynės kolekcijoje įsitraukė net 4 skirtingus baltos spalvos natūralios medvilnės dizainus – pradedant klasikine drobele, baigiant 5 žvaigždučių viešbučiui įprastu žakardiniu juostuotu satinu!

Pasak kūrėjų, natūrali balta patalynė vaiko kambaryje:

  • sukuria ne tik ramybės oazę, bet ir gerina miego kokybę – balta spalva, priešingai nei sodrios ryškios spalvos, nestimuliuoja, padeda nurimti;
  • baltą patalynę galima skalbti aukštoje temperatūroje nebijant, kad nubluks;
  • dėl galimybės skalbti aukštoje temperatūroje balta patalynė idealiai tinka alergiškiems vaikams;
  • natūralios medvilnės patalynės užvalkalai puikiai praleidžia orą, todėl neleidžia mažyliui perkaisti;
  • natūralios medvilnės satino patalynės užvalkalai yra be galo minkšti ir švelnūs, todėl miegoti tokiuose pataluose mažyliui tikras komfortas!

 

4 MOON KID baltos patalynės dizainai 

 

Klasikinė drobelė

 

Medvilnės satinas

 

Nuotraukos: FejosNamai.lt

 

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su stiliausgurmane.lt slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku