Reikia patarimo? +370 670 31430
Reikia patarimo? +370 670 31430

2020/21 RUDENS-ŽIEMOS NAMŲ DEKORO SPALVINĖS TENDENCIJOS

Paryžius, būdamas žinomų prabangos prekių ženklų scena, pasauliui pristatė dizaino tendencijas, kurios sužibės rudens/žiemos sezoną ne tik ant mados podiumo, bet ir namų interjere.

Norite sužinoti, kaip į savo interjerą įtraukti naujas spalvų tendencijas? Skaitykite straipsnį toliau!

 

Šis šviesų miestas, dar laikomas viena iš pasaulinių mados sostinių kartu su Niujorku, Londonu ir Milanu, yra žymiausių prabangos prekės ženklų namai pradedant „Chanel“, „Hermès“, baigiant „Dior“ ar „Givenchy“. Kiekvienais metais jie prisideda prie mados industrijos kūrybinių koncepcijų.

Tarp labiausiai vertinamų prekės ženklų išryškėja populiariausios ateinančio sezono spalvų tendencijos, kuriomis galite papildyti savo interjerą. Kviečiu susipažinti!

 

  1. Žemiški tonai

 

Šis sezonas bus pilnas įvairių žemiškų atspalvių – ne tik rudų, smėlinių, bet ir džiovintų apelsinų ar alyvuogių žalumos spalvinių derinių, įnešant į namų interjerą gamtos ramybės ir drąsios elegancijos. Štai taip greitai nuo mados podiumų spalvinės tendencijos persikelia į interjerus!

 

 

  1. Juoda, juoda ir dar kartą juoda

 

Juoda spalva išlieka „stipri“ ir kitą sezoną, o jos galia kuriant spalvinius derinius neginčijama. Juoda spalva interjere suteikia įmantrumo ir prabangos. Ji patraukia dėmesį ir gali įsilieti tiek urbanistiniame, tiek elegantiškame art deco ar modernios klasikos interjero dizaine. Juoda spalva suteikia papildomo žavesio ir rafinuotumo, kai ji derinama su kitomis medžiagomis, tokiomis kaip marmuras ir žalvaris.

 

 

  1. Rausvi ir kreminiai atspalviai

 

Šviesūs rausvi, o kartais net saldūs rožiniai atspalviai suteikia harmonijos jausmą interjere, ypač vaikų kambariuose. Jie sukuria jaukumo pojūtį namų erdvei ir tuo pačiu metu perteikia ramybę. Kombinuojami kartu su kreminiais atspalviais namams suteikia itin gaivaus gūsio!

 

 

  1. Violetiniai tonai

 

Mėlynųjų vynuogių spalva kartu su visais savo sodriais violetiniais atspalviais šį sezoną interjerą tiesiog užplūs! Ji suteiks namams patrauklių spalvinių sprendimų ir drąsesnių išraiškų.

 

 

Šaltinis: www.the-privatelabel.com

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su stiliausgurmane.lt slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku