Reikia patarimo? +370 670 31430
Reikia patarimo? +370 670 31430

2019 vonios interjero tendencijos

Žvelgiant į vonios kambario tendencijas, jos kinta nuo patalpos, buvusios tik konkrečiam naudojimui, į dar vieną poilsio oazę, praturtinančia jūsų namų interjerą ypač įdomiais sprendimais.

 

 

Kalbant pasauliniu mastu, atsirado atviros koncepcijos dizainas. Pastaruoju metu vonios kambarys vis dažniau būna jungiamas su miegamuoju. Iš pirmo žvilgsnio atrodanti keistoka idėja ypač populiarėja pasaulyje. Žinoma, prieš apsvarstant šią tendenciją reikėtų atsižvelgti į jūsų namų erdvių galimybes. Neretai tokiam sprendimui vien apgalvoti gali trukdyti stereotipai. Tad ši mintis ne kiekvienam. Kaip bebūtų, ši tendencija apjungia miegamojo ir vonios konceptus – tampa lengviau kurti interjerą bei dermę, derinti spalvas, tekstilę.

 

 

Toliau pozicijų neapleidžia ir populiarėja pilkos ir neutralios spalvos vonios kambaryje. Mums gali atrodyti neįprasta nuogą betoninę sieną matyti erdvėje, kuri turėtų būti jauki, bet derinant kitas apdailos detales galima gauti išties įdomių interjerų.

 

 

Vonioje šiais metais, taip pat kaip virtuvėje, labiau renkamasi raštuotos plyteles negu tradicines pastelines. Korio tipo plytelės – nauja tendencija 2019-aisiais metais. Šios formos plytelės vis dažniau naudojamos suteikiant vonios kambariui žaismės ir netradicinių sprendimų. Dar viena tendencija – mažos stačiakampio formos plytelės. Nenorint nuobodžios horizontalios dinamikos galima jas klijuoti vertikaliai, tai netgi suteiktų didesnės erdvės iliuziją.

 

 

Norint turėti ką nors ypatingo, tereikia išdrįsti pasvajoti ir įsivaizduoti ką nors beprotiško tradiciniame savo kambaryje, nesvarbu, kuris jis bebūtų. O tuomet tam atsiras ir tendencijomis pagrįsti sprendimai individualiai jūsų namų vizijai. Būkite tuo, kuo norite būti ir tegu tai atsispindi jūsų namų interjere, nes namai tokie kaip jūs. Jei būsite drąsesni, tuomet ir jūsų namai gali būti gyvesni!

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su stiliausgurmane.lt slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku