Reikia patarimo? +370 670 31430
Reikia patarimo? +370 670 31430

2019 virtuvės interjero tendencijos

Vasaros dienoms skriejant lyg vėjui ant sparnų visad norisi išsaugoti tą nostalgišką nuotaiką, kai atrodo, kad nieko nėra svarbiau už tą akimirką šalia mylimų žmonių ir gero oro. Nejučia tokiu metu įsileidi tuos vėjus ir į savo namus. Ir tai nėra kas nors blogo, tik reikia protingai ir atsakingai šiuos pasirinkimus įvykdyti. Mūsų namai susideda iš kelių pagrindinių kambarių, be kurių namai netektų „namų” vardo. Vienas iš jų yra virtuvė ir jei norite kaip tik dabar ją įsirengti arba atsinaujinti, žemiau rasite išties naudingų patarimų.

 

 

Tad kalbant apie šių metų virtuvės interjero tendencijas, pradžiai – tamsios spalvos. Ko gero, iš karto kyla mintys apie tamsų, niūrų interjerą, nekeliantį jokio susižavėjimo. Bet tiesa ta, kad juoda, tamsiai mėlyna ir žalia šiais metais dominuos visuose stiliuose – nuo klasikos iki modernaus. Šių spalvų pasirinkimai, manoma, kad bet kokiam interjerui suteiks elegancijos ir dramatiškumo jausmą. Taip pat šis pasirinkimas palengvintų šiuolaikinių žmonių, kurie visur skuba, namų tvarkos priežiūrą. Stilistai pabrėžia, kad visa esmė parinkti tinkamus tonus ir nepamiršti spalvingumų kontrastą.

 

 

Dar viena ryški šių metų tendencija – matiniai paviršiai – ypač kilo į pardavimo aukštumas dėl savo universalumo. Šį bruožą turintys baldai tiks bet kokiam dizaino stiliui, o juoda spalva derės su kitais interjere esančiais elementais ir ne taip greitai pabos.

 

 

Raštuotos plytelės – dar viena šviežia naujiena virtuvės interjere, galima sakyti, įnešanti į jūsų virtuvę Balkanų šalių aurą. Šiais laikais galima rasti kokių tik nori plytelių. Nebūtina jomis dekoruoti sienų – jomis taip pat dekoruojami baldai ar grindys. O plytelės jūsų virtuvei įkvėptų taip norimo gyvumo su lašeliu charizmos! Juk visi norime ko nors išskirtinio, tai kodėl to nepradėjus nuo virtuvės interjero?!

 

 

Tai galima būtų pavadinti praėjusių metų tendencija, tačiau šiemet visa aukso spalvos metalo virtuvės įranga įsiveržia su nauju vėju! Ypač tamsiam interjerui pagyvinti ir suteikti elegancijos pojūtį tiks ši tendencija.

 

 

Mediniai paviršiai arba apdailos detalės nėra naujiena, bet išliks madoje ir ateityje. Visos, kad ir kokios bebūtų, medinės detalės sukurs jaukumo jausmą bei virtuvei įkvėps originalumo.

 

 

Ir paskutinė, bet ne prasčiausia tendencija – svetainės vertų kilimų naudojimas virtuvės interjere! Ji šiemet išties atrodo kaip neįprasta tendencija, bet verta jūsų dėmesio. Taip pat šis sprendimas naudingas, jei esate nuomininkas ir norite paslėpti ne ypač gražias grindis.

 

 

Maži žingsneliai didelių svajonių link mus veda į gražesnę kasdienybę. Tikėkite, kad jūsų namai – jūsų tvirtovė, ir taip tikrai bus! O tą tikrą jausmą tarp tvirtovės sienų jums padės mažesnės ar didesnės inspiracijos. Vasara – puikus metas keisti tai, kas nusibodę!

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su stiliausgurmane.lt slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku